  • WD1410BG
WRM DRAW 723.91G01 WD1410BG GOR
WD1410BG
1 Ocene
Iconic Design Award 2024 Winner German Design Award 2024 Winner
Trenutno ni na zalogi
Izračun obrokov
Informativni izračun
DDV je vključen v ceno
Dodano v vašo košarico
Bodite obveščeni, ko bo izdelek ponovno na zalogi x
Grelni predal · WD1410BG
Dodano v vašo košarico
  • Predstavitev
  • Tehnične značilnosti
  • Mnenja in ocene
  • Navodila in podpora
  • Sorodni izdelki
Predstavitev
GentleOpen
Nežno odpiranje z dotikom prstov
StayWarm-icon
StayWarm
TouchControl-icon
TouchControl
WarmingDrawer-icon
WarmingDrawer
Yoghurt-icon
Yoghurt
Poskrbi, da bo vaše kuhanje vedno popolno
Vse je pod vašim nadzorom
Poseben inovativen vmesnik omogoča hitro, elegantno izbiro funkcije ali nastavitve z enim dotikom
Popolno ujemanje
Ko želite zdravo izbiro
Tehnične značilnosti
Splošne značilnosti
Barva izdelka
Črna
Učinkovitost
Kapaciteta pogrevanja
Servis za 6 oseb
Koristni volumen
19.8 l
Upravljanje
Upravljanje
Na dotik
Funkcije
Funkcije
Pogrevanje krožnikov
Pogrevanje skodelic
Ohranjanje toplote
Odtaljevanje hrane
Jogurt
Ročna nastavitev temperature in timerja
Lastnosti
Ventilatorsko kroženje zraka
Da
Nastavitev časa
Stop
Nastavitev temperature
Da
Hladna prednja stran predala
Dno predala
Stekleno
Odstranljivo dno
Tehnični podatki
Razpon temperature (°C)
40-80
Razpon timerja (min)
60-240
Širina izdelka
595 mm
Višina izdelka
140 mm
Globina izdelka
560 mm
Širina vgradne odprtine min.
564 mm
Širina vgradne odprtine max.
570 mm
Višina vgradne odprtine min.
140 mm
Globina vgradne odprtine min.
550 mm
Notranja širina
460 mm
Notranja višina
105 mm
Notranja globina
410 mm
Širina embaliranega izdelka
650 mm
Višina embaliranega izdelka
235 mm
Globina embaliranega izdelka
670 mm
Bruto teža
19.8 kg
Neto teža
18.1 kg
Napetost
220 - 230 V
Frekvenca
50 Hz, 60 Hz
Priključna moč
410 W