HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
HOB BGH6AAA-71F-GE680X GOR
Kombinirana kuhalna plošča, 60 cm
GE680X
3 Ocene
1.Garancija 5 let European Quality Trademark_EQTM_Gorenje_20250424
Na zalogi
Izračun obrokov
Informativni izračun
DDV je vključen v ceno ,  Brezplačna dostava nad 30 eur v roku 1 - 7 dni
Dodano v vašo košarico
Bodite obveščeni, ko bo izdelek ponovno na zalogi x
Kombinirana kuhalna plošča · GE680X
Dodano v vašo košarico
  • Predstavitev
  • Tehnične značilnosti
  • Mnenja in ocene
  • Navodila in podpora
  • Sorodni izdelki
Predstavitev
Litoželezne rešetke ProGrids
Močni, stabilni in trajni nosilci
Velika površina BigSurface-icon
Velika površina BigSurface
Enoročni vžig-icon
Enoročni vžig
Gumbi – dizajn in ergonomija-icon
Gumbi – dizajn in ergonomija
Pestra paleta možnosti-icon
Pestra paleta možnosti
StainlessSteel-icon
StainlessSteel
Več kot dovolj prostora za vsako ponev ali lonec
Preprostost in priročnost
Popoln oprijem
Nekaj za vse okuse
Zadovoljstvo uporabnikov z nerjavečim jeklom 304
Tehnične značilnosti
Splošne značilnosti
Družina izdelka
Kombinirana kuhalna plošča
Tip kuhališča
Kombinirana
Upravljanje
Električni vžig plinskih gorilnikov
Enoročni električni vžig plinskih gorilnikov za kuhalno ploščo
Kuhalna površina
Število vseh kuhalnih mest
4
Material nosilnih plinskih rešetk
Litoželezna
Kuhalna cona levo spredaj
Pomožni gorilnik
Moč kuhalne cone levo spredaj
1050 W
Kuhalna cona desno spredaj
Pol-hitri gorilnik
Moč kuhalne cone desno spredaj
1700 W
Kuhalna cona levo zadaj
Električna hitrokuhalna plošča
Ø levo zadaj (mm)
145 MM
Moč kuhalne cone levo zadaj
1500 W
Kuhalna cona desno zadaj
Velik gorilnik
Moč kuhalne cone desno zadaj
3000 W
Oprema
Priložene plinske šobe
G20/20 zemeljski plin
Vrsta plina
G30/G31-28-30/37 tekoči plin
Varnost
Pokazatelj preostale toplote
Da
Tehnični podatki
Priključna moč
1.5 kW
Skupna plinska moč
5850 W
Širina izdelka
600 mm
Višina izdelka
130 mm
Globina izdelka
520 mm
Širina vgradne odprtine min.
560 mm
Višina vgradne odprtine min.
100 mm
Globina vgradne odprtine min.
490 mm
Širina embaliranega izdelka
680 mm
Višina embaliranega izdelka
157 mm
Globina embaliranega izdelka
600 mm
Bruto teža
10 kg
Neto teža
9.1 kg
Priključna moč
1500 W
Izvedba priključka
AC 230V